X
Lt
En Ru

Projekto aprašymas

GYVENIMAS MIESTO RITMU

Jei vertinate intensyvų gyvenimo ritmą, naujoves, madą, o ypatingai galimybę pasiekti reikalingus objektus pėsčiomis ar dviračiu, - rinkitės Norvegijos bendrovės SELVAAG įgyvendintą projektą OSLO NAMAI.

OSLO NAMAI - tai puiki investicija. Investuotojai žvelgia į naują Mindaugo gatvės rajoną kaip į patrauklią, bet pilnai neišnaudotą erdvę sostinės centre ir vertina OSLO NAMŲ projektą kaip puikią investiciją į būstą, kurio vertė ilgainiui augs.

Projektą sudaro trys gyvenamieji namai OSLO NAMAI ir viešbutis COMFORT HOTEL LT - Rock’n’Roll Vilnius , kurie sąveikauja tarpusavyje skirtinga architektūrine išraiška ir papildo Vilniaus senamiestį jam derančia XX a. pradžios ir tarpukario stilistika.  Komplekso centre suformuotas uždaras vidinis kiemas, kuriame įrengta vaikų žaidimo aikštelė, poilsio zonos bei landšafto specialistų visiškai sutvarkytas kraštovaizdis. Viešbutyje įsikūręs populiarus restoranas “Time”, vos už kelių minučių kinietiškų, armėniškų bei kt. patiekalų kavinės, prekybos centras “IKI”, “Maxima”.

Projekto baigtumas - 100%. 

Ypatingo išskirtinumo kompleksui suteikia vieša erdvė - OSLO NAMŲ skveras, kuriame jau įsikūrė grožio salonas, interjero parduotuvė, kelionių agentūra bei kt. Iniciatyvaus menininko S. Paukščio dėka čia atidengta skulptūra legendiniam  „The Beatles“ lyderiui J. Lennonui. 

Didinant pramogų įvairovę ir meno sklaidą, kurį laiką projekte veikė OSLO NAMŲ MENO ERDVĖ, kurioje darbus eksponavo tiek jauni, tiek jau žinomi menininkai. 

Projekto autoriai, norvegų bendrovė SELVAAG ir architektų grupė UNITECTUS, vadovaujama Tauro Paulausko, suteikė OSLO NAMAMS savitą išraišką, diktuojančią aktyvų gyvenimo būdą.

 

Oslo Namai, 2015 © Visos teisės saugomos.